Cs-ReaLZone.Wrs.ro
Ne-am mutat pe www.ArenaDevils.Com

Cs-ReaLZone.Wrs.ro

AcasaFAQSiteCautareRadio FireMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Check For Cheaters v1.1

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
|DarK-SouL
Moderator
Moderator

Respectare Regulilor : Browser: : Mesaje : 115
Puncte : 330
Reputatie : 30
Varsta : 25

MesajSubiect: Check For Cheaters v1.1   Mar 15 Dec - 14:37

Download - De Aici!

Instalare plugin:
* Pluginul check_for_cheaters.sma il puneti in: addons/amxmodx/scripting
* Pluginul check_for_cheaters.amxx il puneti in: addons/amxmodx/plugins
* Fisierul codati.ini il puneti in: addons/amxmodx/configs/
* Fisierele lgtning.spr si steam1.spr le puneti in: folder server/cstrike/sprites
* Dupa care va duceti in: addons/amxmodx/configs/plugins.ini si adaugati jos de tot dupa tot ce aveti acolo, linia:

Cod:
check_for_cheaters.amxx

Informatii utile:

Cu ajutorul acestui plugin puteti restrictiona tastele care sunt folosite des de codati: delete, insert, F9, F10, F11, F12, home, end . Cine va apasa una dintre taste va primi automat thunder , adica pe intelesul vostru va fi traznit de fulger + 1 efect (explodeaza sangele pe langa el) + sunetul de tunet . Pluginul care face asta se numeste Admin Thunder si a fost creat de aNNaKiN , eu doar l-am inclus in plugin meu ca o comanda de pedeapsa. Si acei jucatori straini/romani care folosesc codurile care afiseaza mesaje in chat (say/say_team) , si ei vor fi pedepsiti!
Am facut update cu thunder deoarece poate multi nu vor sa piarda jucatori care poate au ceva bind pe F11 de exemplu si decat ban permanent asa ii trazneste si prin asta adminii stiu pe cine sa suspecteze, sa fie atenti ca logic aia care se traznesc automat devin suspecti.
In alte randuri de idei in prima poza de mai jos scrisul care este incercuit cu rosu + sageata ii apare doar celui care apasa vreo tasta sau are cod cu mesaj in chat inainte cu 3 secunde sa primeasca slay iar linia incercuita cu albastru + sageata o vede atat el cat si toti jucatorii de pe server. Acea linie am pus-o sa faca atenti adminii .

P.S Pot spune ca este folositor si acesta , deci enjoy it BF
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://New-Still.forumz.ro

Check For Cheaters v1.1

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cs-ReaLZone.Wrs.ro :: Plugiuri AmxModX :: Download zone-
statistici